Zaufali mi

„Trafiłem do Pani Małgorzaty w grudniu. Miałem trudny okres po nieudanym starcie w Pucharze Świata. Pracujemy kilka miesięcy i widać efekty nie tylko w sporcie, ale w życiu codziennym.”

Piotr Tokarczyk, snowboardzista

Mistrz Polski Slopstyle i Big Air, uczestnik Pucharów Europy, Pucharów Świata i Mistrzostw Świata

Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście, łatwość nawiązywania kontaktu oraz cierpliwa i wytrwała współpraca z zawodnikiem. Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgorzatą, która pracowała z moją zawodniczką. Szybko i bardzo dobrze przygotowała moją zawodniczkę pod Mistrzostwa Polski. Zadowolenie ze współpracy moje i zawodniczki. Żałuję, że Pani Małgorzata zmieniła miejsce zamieszkania. Serdecznie polecam współpracę z Panią Małgorzatą, która z wielką ambicją, profesjonalizmem i bardzo dobrym przygotowaniem psychologicznym jest w stanie przygotować każdego zawodnika i zawodniczkę.

Krzysztof Wojdan

wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, brązowy medalista Mistrzostw Europy w drużynie; brązowy medalista akademickich Mistrzostw Świata w Munster (indywidualnie i drużynowo), brązowy medalista Uniwersjady w Fukuoce (drużynowo), olimpijczyk z Atlanty. Obecnie trener UKS Grot Kraków.

Na podstawie superwizji oraz wcześniejszych kontaktów z panią Małgorzatą Garbowicz, która była moją studentką w trakcie realizacji specjalizacji z psychologii sportu w ramach studiów psychologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, mogę stwierdzić, że jest ona osobą przygotowaną merytorycznie do samodzielnej pracy w roli psychologa sportu.

prof. Jan Blecharz

polski psycholog sportowy, pracownik Zakładu Psychologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie

Pani Małgosia jest świetnym psychologiem sportowym. Bardzo pomogła mi w znalezieniu pewności siebie, analizuje ze mną moje zachowania na zawodach i praca z nią przyczyniła się do wielu moich sukcesów. Już na pierwszych zajęciach wiesz, że to jest „TA” osoba, z którą dobrze będzie Ci się pracować… i tak jest! Wizyta zapewnia uśmiech, motywację i kopniak energii do pracy!

Natalia Kaczmarek

reprezentantka polskiej Kadry Narodowej Juniorów młodszych, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w Łucznictwie , trzykrotna brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Miałem przyjemność współpracować z Panią Małgorzatą w Klinice Medycyny Sportowej SPORT-MED w Krakowie. Dziękuję za jej profesjonalizm, życzliwość, kulturę i przede wszystkim wysoki poziom wiedzy z zakresu psychologii sportowej. Żałuję, że z powodu przeprowadzki do Trójmiasta nie możemy dalej, na co dzień współpracować. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Panią Małgorzatą

Lek. Jan Paradowski

ortopeda sportowy, właściciel SPORT-MED - najlepszego ośrodka do rekonstrukcji ACL i leczenia komórkami macierzystymi w Polsce, dwukrotny Mistrz Świata lekarzy w tenisie ziemnym

Małgorzatę poznałem podczas pracy w Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Współpracowaliśmy razem z zespołem U15 (rocznik 2003). Ceniłem jej dobry kontakt z zawodnikami oraz sumienność, z jaką podchodziła do pracy. Uważam, że poprzez dobre relacje z zawodnikami mogła uchwycić małe szczegóły, które mogą mieć olbrzymi wpływ na rozwój młodego zawodnika. Czasem małe rzeczy w „mentalu” zmieniają zawodnika o 180 stopni, dzięki czemu robi duży postęp. Pamiętam, gdy nasz zespół miał problemy z seriami rzutów karnych – zawsze, gdy dochodziło do „jedenastki” odpadaliśmy z turnieju - Gosia wpadła na pomysł wprowadzenia treningu wyobrażeniowego. Od tego momentu znacznie poprawiliśmy skuteczność z 11m.

Mateusz Stolarski

trener w Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków